Anglų MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Anglų MBA ir MIM (vadybos magistro laipsnis) yra du svarbiausi The NUCB Business School “ anglų kalbos laipsniai, turintys profesionalių ir tarptautinių mainų studentų, atstovaujančių daugiau kaip 40 skirtingų tautybių, praktikuojančių instruktorių, turinčių tarptautinę verslo patirtį, ir specialios administracinės komandos, padedančios jūsų karjeros plėtra priimant ir baigus studijas.

Įsikūręs verslo ir finansų rajone Nagojoje naujoje Marunouchi bokšto stovykloje, kviečiame Jus apsilankyti mūsų universitete ir sužinoti, kaip galite tobulinti įgūdžius, kurių reikia norint pasiekti kitą lygį savo karjeroje per „ The NUCB Business School !

Anglų magistro programa skirta tiems, kurie ieško kokybės ir lankstumo, kad pagerintų savo įgūdžius ateities užimtumo ir vadovavimo galimybėms. Programos tikslas - ugdyti aukštos kvalifikacijos specialistus, turinčius pasaulinį mąstymą, tvirtą etikos jausmą ir gebėjimą teigiamai prisidėti prie tarptautinės verslo bendruomenės.

 • Programos pradžia: rugsėjis / balandis
 • Trukmė: 1 metai visą darbo dieną (MBA), 2 metai (MBA / MIM)
 • Mokymo kalba: anglų
 • Reikalavimai: 3 metų darbo patirtis (tik MBA)
 • Klasės dydis: vidutiniškai 40
 • Papildomos programos: Studijų užsienyje mainai, dvigubo laipsnio programa
 • Laipsnis: MBA arba MIM

NUCB is located in greater Nagoya, the industrial heart of Japan.

Anglų MBA

„NUCB Busienss“ mokykla siūlo du mokymosi būdus, priklausomai nuo pareiškėjo fono registracijos metu. Pareiškėjai, turintys daugiau kaip trejų metų profesinę patirtį, patenka į vienerių metų dieninio anglų kalbos MBA takelį. Studentams, norintiems atlikti dvigubą studijų programą arba studijuoti užsienyje, su dviejų iš The NUCB Business School užsienio partnerių institucijomis, galima gauti dvejų metų mokslo magistro (MIM) galimybę. Daugelis studentų, kurie seka dvejų metų trasą, ir toliau dirba Japonijoje, uždirbdami magistro laipsnį, tai yra ne visą darbo dieną dirbanti MBA, turinti tik savaitgalį. Pareiškėjams, turintiems mažiau nei trejų metų darbo patirtį, mokykla siūlo dvejų metų treniruotes magistro studijoms su kitokiu privalomų kursų rinkiniu nei vienerių metų magistro trasa.

Miesto verslo mokykla

Įsikūręs miesto Nagojos centre, "Marunouchi Tower Campus" pasižymi puikiu susisiekimu su Azijos verslo ir japonų kultūros centrais. Daugybė tarptautinių organizacijų ir finansinių institucijų savo pagrindines buveines įsikūrė Nagojoje, o pramogos ir prekybos rajonai yra lengvai pasiekiami pėsčiomis. The NUCB Business School yra skirta savo vietos pritraukimui, kad pritrauktų geriausius verslo specialistus, taip pat fakultetą, kuris daro didelę pasaulinę įtaką.

NUCB is located in greater Nagoya, the industrial heart of Japan.

Aktyvus mokymasis

The NUCB Business School vykdo kursus 100% anglų kalba pagal atvejo analizės metodą. Įrodytas verslo klasėse visame pasaulyje, ši mokymo metodika palengvina studentų, turinčių didžiulę įvairovę ir perspektyvas, bendravimą. Be to, The NUCB Business School turi savo bylų centrą, kuriame yra daugiau nei 1200 atvejų, kurie yra skirti specialiai Japonijos ir Azijos įmonėms. Kiekvienais metais absolventų mokykla skelbia daugiau kaip 100 naujų atvejų, kai dėstytojai prižiūri ir parašo fakulteto priežiūrą.

„NUCB Business School“ geriausiai tinka tiems, kurie nori

 • Sužinokite apie pažangiausius verslo atvejus
 • Gaukite naujų įžvalgų apie Azijos ir Japonijos verslo būdus
 • Plėsti savo perspektyvas
 • Išplėskite savo pasaulinį tinklą
 • Priimti naujoviškus savo verslo sprendimus

Kandidatų priėmimo terminas - 2020 m. Balandžio mėn

Taikymo raundas Antras raundas Trečias turas Finalinis turas *
Programa atidaryta 3 gruodis Sausio 21 diena Vasario 18 d. *
Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas Gruodžio 17 d Vasaris 04 Kovo 03 d. *
Interviu data Gruodžio 21 diena 08 vasaris Kovo 07 d. *

* Tik vietiniams pareiškėjams.

** Interviu gali būti reikalaujama pagal poreikį tiems, kuriems reikalingas ankstyvas sprendimas arba terminas pagrįstas sprendimas (stipendijoms, pvz., MEXT), pateikę paraišką, prašome kreiptis į mokyklą, kad prašytumėte pokalbio datą.

Spustelėkite čia, jei norite peržiūrėti internetinį paraiškų teikimo procesą.

Tik Japonijos verslo mokykla, akredituota AACSB ir AMBA

Pasaulyje yra daugiau nei 10 000 vadybos švietimo programų. Tarptautinės asociacijos, tokios kaip AACSB International ir AMBA, akredituoja verslo mokyklas, atitinkančias griežtus švietimo kokybės standartus. Tarptautinėje verslo bendruomenėje tik "tarptautinės akreditacijos" programos laikomos "tikromis MBA programomis".

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Nagoya University of Commerce & Business (NUCB) Business School, Graduate School of Management is a private university located in the heart of the fourth most cosmopolitan area in Japan. It was es ... Skaityti daugiau

The Nagoya University of Commerce & Business (NUCB) Business School, Graduate School of Management is a private university located in the heart of the fourth most cosmopolitan area in Japan. It was established in 1953 and is accredited by AACSB International and The Association of MBAs. The school is also a member of EFMD and received "four palmes" in the Eduniversal Official Selection 2018, as well has strong global rankings for the QS Global MBA & Global EMBA and a #7 ranking for internationalization by THE World University Rankings in Japan. NUCB offers student exchanges, faculty exchanges, joint academic research, and double degree programs with 113 elite global partner institutions in 51 countries. Skaityti mažiau

Akreditacijos