„Nanyang Professional MBA“ (ne visą darbo dieną)

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

PMBA Nanyang Technological University

Greiti rezultatai. Ilgalaikis poveikis. Nėra prastovų.

„Nanyang Professional MBA“ (PMBA) yra pirmoji tokio pobūdžio programa Azijoje, sukurta specialiai siekiant patenkinti visą darbo dieną dirbančių specialistų poreikius. Unikalus alternatyvus savaitgalio formatas leidžia Nanyango technologijos universitete įsigyti pasaulinės klasės magistro laipsnį nereikia pakenkti savo darbui ir šeimai.

Į „Nanyang PMBA“ įtrauktas palankus 18 mėnesių tvarkaraštis, patogiai pristatomas prieinamoje vietoje Singapūre. C-lygio vadovų padedama programa ne tik paspartins jūsų verslo ir vadybos žinias - ji suteikia praturtinančią patirtį, kuri pavers jūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Naujas vardas. Tokia pati transformacijos patirtis.

Nanyang ne visą darbo dieną dirbantis MBA jau seniai siūlo pagreitintą mokymosi patirtį, kuri perspektyviausius Azijos vadovus pavertė galingais lyderiais. Mūsų jaudinančią programą apibūdina įsipareigojimas suteikti aktualumą realiame pasaulyje, dinamišką mainą įvairiapusėje, tačiau intymioje grupėje ir galimybę patekti į Nanjango technologijos universiteto (NTU) aukščiausio lygio fakultetą, kuris plačiai laikomas pramonės minties lyderiu.

Dabar atlikę nuodugnius šiuolaikinio darbinio gyvenimo iššūkių tyrimus, mūsų neakivaizdinės studijos buvo restruktūrizuotos ir pervadintos į Nanyang Professional MBA. Šis drąsus žingsnis geriau suderina mūsų programą su aukšto lygio žmonių poreikiais ir lūkesčiais ir įsitikinimu, kad tuo pat metu galima suderinti karjerą, aukštesnį mokymąsi ir šeimos įsipareigojimus.

Dešimt priežasčių pasirinkti profesionalų (ne visą darbo dieną) MBA

Paimkite savo lyderystės įgūdžius, karjerą ir indėlį į kitą lygį naudodamiesi plačiai pertvarkyta ne visos darbo dienos programa.

Gauk gilią praktinę įžvalgą realiame pasaulyje

Teorija yra svarbi, bet ir taikymas. Pabrėždamas tiek naujausių verslo priemonių supratimą, tiek jų naudojimą, „Nanyang PMBA“ įgalina jus pagerinti savo profesinius rezultatus. Paskaitos derinamos su atvejų tyrimais, taikomaisiais projektais ir modeliavimu, kad padėtų jums kurti ir įgyvendinti idėjas, kurios užginčija verslo tradicijas ir sukuria daugiau vertės jūsų organizacijoje.

Laikydamiesi savo įsipareigojimo aktualumo realiame pasaulyje, mes kviečiame C lygio vadovus prisidėti prie pasirinktų modulių palengvinimo, perteikiant jų didelę verslo patirtį įvairiose pramonės srityse.

Mėgaukitės didesniu lankstumu naudodami mūsų modulinį formatą

Nanyang PMBA modulinis formatas pašalina ne darbo dienų ir atostogų poreikį. Užsiėmimai vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais, du savaitgalius per mėnesį, su pertraukomis birželio ir gruodžio mėnesiais. Šis formatas suteikia galimybę geriau kontroliuoti savo tvarkaraštį ir suteikia galimybę visapusiškai dalyvauti, net jei savaitės metu jums reikia keliauti į darbą.

Patirkite visos dienos programos privalumus, kai nustatote ne visą darbo dieną

Kitos neakivaizdinės MBA programos verčia dalyvius pasirinkti studijų, šeimos ir darbo įsipareigojimus. Tai dažnai reiškia vieno iš vertingiausių MBA patirties aspektų - tarpusavio mokymosi - praleidimą. Nanyango PMBA yra kitoks. Įgalindama jus giliai pasinerti į klases, unikali programos struktūra užtikrina, kad gausite maksimalią naudą iš mūsų dėstytojų ir kolegų dalyvių.

Sužinokite iš mūsų pasaulinio lygio fakulteto

„Nanyang Business School“ dėstytojai iš garsiausių pasaulio universitetų yra geriausi savo srities akademikai, patyrę konsultantai, novatoriški tyrėjai ir kvalifikuoti pedagogai. Mūsų dėstytojai apima profesorių Vijay Sethi, aukščiausią verslo profesorių pasaulyje, pripažintą „The Economist“ 2013 m.

Prisijunkite prie galingo kolegų tinklo

Jūsų kolegos dalyviai yra iš įvairių organizacijų, pramonės šakų, šalių ir kultūrų, kad galėtų dalytis įvairiomis perspektyvomis su dėstytojais ir kolegomis. Šis skatinimas keistis žiniomis ir idėjomis padeda užmegzti ryšius, kurie tęsiasi dar ilgai pasibaigus programai, ir suteikia didelę vertę jūsų profesiniam tinklui.

Realizuokite greitą savo investicijų grąžą

Kiekvienas programos modulis yra intensyvaus mokymosi patirtis. Kiekvienas iš jų suteikia jums gilių įžvalgų ir naujų įrankių, kuriuos galėsite nedelsdami pritaikyti savo darbiniame gyvenime, kad paskatintumėte naujoves ir pasinaudotumėte daug žadančiomis galimybėmis.

Dalyvaukite prieinamoje vietoje, kuri jums artimesnė yra NTU

„Nanyang PMBA“ pristatomas prieinamoje vietoje Singapūre. Tai daro lankymąsi patogiu, nes kartu ir praturtina.

Paspartinkite karjeros plėtrą

Mes žinome, kad vykdote daug žadančią karjerą - turite įrodymų apie tai. Beje, mūsų įsipareigojimas kiekvienam dalyviui apima ne tik klasę. Taikydami unikalų požiūrį į NTU, mes siūlome patekti į NBS Magistrantūros studijų karjeros plėtros skyrių per visą jūsų programos laiką. Ši speciali, išskirtinė paramos sistema siūlo ekspertų patarimus, kaip geriausiai pritaikyti savo naujus įgūdžius ir kompetencijas jūsų organizacijoje.

Pasinaudokite naujoviško hibridinio mokymosi pranašumais

Mūsų novatoriška hibridinė pasirinktų modulių struktūra papildo mūsų akis į akį. Tai palaiko mokymąsi bet kur ir bet kada, suteikiant prieigą prie pritaikytos internetinės studijų medžiagos, kad galėtumėte iš anksto pasiruošti. Šis požiūris palengvina įžvalgias diskusijas su dėstytojais ir kolegomis dalyvių metu.

Raskite būdų, kaip padaryti jūsų studijas prieinamesnes

Įsigijimas į MBA yra viena iš svarbiausių jūsų gyvenimo investicijų. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su finansų įstaigomis, teikdami nepriekaištingą ir prieinamą finansinę pagalbą, kad svajonės būtų jums pasiekiamos.

Priėmimo sąlygos

  • Bakalauro laipsnis
  • Bent 3 metų darbo visu etatu patirtis
  • Konkurencingas vadovų vertinimas, GMAT arba GRE balas (išbandykite GMAT mini viktoriną)
  • TOEFL balas> 100 IBT arba IELTS balas> 6,5, jei anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, naudojama bakalauro lygmenyje

PMBA Nanyang Technological University

Karjeros plėtra

Dirbdami kartu su savimi savo kelionėje į savo tikrojo potencialo realizavimą.

Nesvarbu, ar esate karjeros kryžkelėje, siekiate pagerinti karjeros perspektyvas dabartinėje pramonės srityje, ar norite įgyvendinti svajonę būti savo viršininku, Magistrantūros studijų karjeros plėtros tarnyba (GSCDO) siūlo milžiniškus išteklius jūsų siekiams paremti. Mes vertiname niuansus, aukas ir iššūkius, kaip užsidirbti MBA kaip užimtam dirbančiam specialistui. Taigi, mintyse sugalvojome suprojektuoti platų paslaugų spektrą. Šios paslaugos jums prieinamos nuo atvykimo į NBS, iki pat jūsų baigimo. Pagrindinės paslaugos yra išvardytos žemiau:

1: 1 karjeros ir lyderystės ugdymas

Jums bus naudinga talentingų patyrusių ir apmokytų trenerių komanda, pasirengusi įvairaus profesinio išsilavinimo studentams suteikti žinių ir įžvalgos, reikalingos žengiant kitą karjeros žingsnį.

Pramonės įžvalgos

GSCDO dirba karjeros konsultantų komanda, kuri suteiks jums pramonės įžvalgų ir praplės jūsų tinklą.

Karjeros įgūdžių dirbtuvės

Prisijunkite prie mūsų į įvairius karjeros seminarus, kurių tikslas - padėti jums sukurti unikalų asmeninį prekės ženklą, radikaliai pakeisti karjerą, naršyti po jūsų karjeros kelionę ir pan.

Renginiai ir galimybės

Įsitraukite į savo bendraamžius ir dalyvaukite daugelyje renginių, kuriuos visus metus rengia GSCDO. Šie renginiai taip pat yra puikus būdas išplėsti savo profesinį ratą, įgyti pramonės žinių ar tiesiog mėgautis bendraminčių, turinčių panašių ambicijų, kompanija.

Prieiga prie verslo tinklo

Bus dažna galimybė bendrauti su kolegomis, fakulteto nariais, kviestiniais profesoriais, turinčiais didelę vadybos patirtį. Jūs auginsite stiprų ir stabilų tinklą, kuris visą laiką čia, NBS, yra platus ir gilus.

Bakstelėkite į Alumni Network

NBS absolventų tinklas apima daugiau nei 90 šalių ir apima apie 50 000 absolventų. Pasinaudokite šios bendruomenės galybe susisiekdami su alumnais „LinkedIn“ arba per susitikimus, kuriuos organizuoja GSCDO. Daugelis yra patyrę įvairių sričių profesionalai, norintys jus globoti ir dalintis patirtimi NBS, kuri palengvino jų sėkmę.

PMBA Nanyang Technological University

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year ... Skaityti daugiau

Young and research-intensive, Nanyang Technological University (NTU Singapore) is ranked 11th globally. It is also placed 1st amongst the world’s best young universities for the sixth consecutive year. Skaityti mažiau
Singapūras , Singapūras + 1 Daugiau Mažiau