ЕМВА Antverpeno vadybos mokykla

Bendroji informacija

Programos aprašymas

emba

TAIKYTI JŪSŲ ŠIUOSE

Apie programą

antwerp

 • Antverpeno vadybos mokyklos vykdomoji MBA programa skirta užsienio įmonių, veikiančių Rusijoje, dukterinių įmonių ir filialų vadovams, taip pat Europos rinkoje veikiančių Rusijos kompanijų vadovams.
 • Šiems verslo žmonėms siūlome unikalią galimybę gauti šiuolaikines žinias ir praktinius įgūdžius pagrindinėse funkcinėse valdymo srityse ir prestižinį, originalų Antverpeno vadybos mokyklos diplomą, kurį akreditavo Tarptautinė aukštųjų mokyklų verslo mokyklų asociacija ( AACSB International) ir Belgijos vyriausybė, visiškai pripažinta ES šalyse, nepalikdama savo veiklos Maskvoje.
 • MBA programa, kurią vykdo Antverpeno vadybos mokykla (AMS), bendradarbiaudama su Verslo studijų institutu (IBS-Maskva), buvo pirmoji MBA programa, skirta Europos diplomui ir diplomui Maskvoje, ir dabar ji yra vienintelė programa siūlo Vakarų verslo mokyklos Maskvoje, kuri yra įtraukta į „Financial Times“ reitingą pagal geriausius 100 geriausių MBA programų pasaulyje.
 • EMBA Maskvoje dalijasi filosofija, tikslais ir pagrindiniais Antverpeno vadybos mokyklos vykdomos MBA programos Antverpene principais, kuris per pastaruosius 50 metų išlieka pirmasis Belgijoje.
 • Rusijos rinkoje dirbame 20 metų ir mūsų duomenų bazėje turime daugiau nei 700 absolventų .
 • Europos verslo švietimo standartai: mūsų programą dėsto Antverpeno vadybos mokyklos vadovaujantys profesoriai, geriausi Rusijos profesoriai, didžiųjų Rusijos ir užsienio įmonių vadovai, veikiantys Rusijoje, vykdantys MIT profesorius (Masačusetso technologijų institutas, Bostonas, JAV) Europos ir Rusijos konsultantai.
 • Kursų turinys nuolat atnaujinamas: naujos atvejo studijos, verslo žaidimai, verslo modeliavimas, interaktyvios studijos.

Unikali mūsų vykdomosios MBA programos dalis - bus bendri moduliai su Belgijos vadovais - trys bendri moduliai su Antverpeno vykdomosios MBA dalyviais:

 • Pirmasis jungtinis modulis - Guangdžou, Kinija - „Verslas Kinijoje: valdymo kultūra, verslo praktika, tarptautinės derybos“ - Lingnan universiteto koledžas Sun-Yat-Sen universitete).
 • Antrasis jungtinis modulis - Bostonas, JAV, Masačusetso technologijų institutas. Modulis skirtas operacijų valdymo ir logistikos problemoms
 • Trečias jungtinis modulis - Antverpenas, Belgija - Antverpeno vadybos mokykla „Tarptautinės verslo strategijos“,

Tai yra vienintelė pasaulinė vykdomoji MBA Rusijoje.

Misija

Vykdomosios MBA programos misija yra atvirų profesionalių aukščiausio lygio vadovų, galinčių:

 • Sintetinti dažnai skirtingų įmonės funkcinių padalinių vadovų priešingas nuomones, kad įmonė priimtų svarbų strateginį sprendimą;
 • Sukurti pajėgią komandą sprendimui realizuoti;
 • Vadovauti komandai, vadovauti pokyčių procesui ir įgyvendinti strateginį sprendimą.

Norint pasiekti šį tikslą, mes manome, kad būtina:

 • struktūrizuoti dalyvių praktinę patirtį ir didinti jų žinias visais svarbiais valdymo klausimais;
 • tobulinti savo įgūdžius naudotis šiomis žiniomis praktinėse situacijose;
 • plėtoti profesionalų požiūrį, reikalingą sėkmingam verslo lyderiui;
 • susidoroti su savo asmeninėmis kompetencijomis, apribojimais ir asmenybe ir skatinti jų asmeninį tobulėjimą, kad įveiktų susijusias kliūtis.

Vykdomosios MBA programa skirta vadovų specializacijai . Nesvarbu, kokia yra mūsų programos dalyvio verslo specializacija. Jis gali būti finansininkas, rinkodaros specialistas, pardavimų vadovas arba IT specialistas, operacijos vadovas arba personalo valdymo skyriaus vadovas. Baigęs programą, jis turi būti pasirengęs užimti aukščiausią įmonės poziciją ir būti atsaku į visos įmonės valdymą.

emba

Kas skiriasi

 • Mūsų MBA programa skirta vadovams, turintiems daug praktinės patirties verslo srityje ir siekiantiems karjeros augimo. Jo pagrindinis tikslas - padėti dalyviams susikurti savo patirtį. Štai kodėl mūsų programa - Executive MBA - yra trumpesnė nei standartinė MBA ir trunka 21 mėnesį.
 • Mes siekiame „specializacijos“ ir parengti „generalistus“ . Nepriklausomai nuo to, kurioje funkcinėje įmonės valdymo srityje dalyvis atėjo: rinkodara, finansai, žmogiškieji ištekliai ar logistika. Baigęs programą, jis turėtų būti pasirengęs tapti įmonės vadovu, suprasti funkcinius vadovus ir apibendrinti savo nuomones (kurios dažnai skiriasi) priimant strateginius sprendimus. Tai skatina labiau integruotą požiūrį į verslo švietimą.

Mūsų programa:

 • susideda ne iš 40 mažų atskirų kursų, bet 11 integruotų modulių, kurių kiekvienas atitinka vieną iš pagrindinių įmonės valdymo funkcijų sričių;
 • baigia ne magistro baigiamąjį darbą, bet su 3-4 dalyvių komandiniu darbu „Master Project“ - tikrojo projekto ar įmonės verslo planas, kurį vertina profesorių žiuri, dalyvaujant investuotojams, kurie turi būti įtikinti savo pinigus projektą;
 • jame yra labiau integruotų ir mažiau formalizuotų pavyzdžių ir atvejų tyrimų; juos analizuoti reikia nuolat kreiptis į praktinę dalyvių patirtį.
 • МВА apskritai ir Executive MBA konkrečiai yra Vakarų išradimas. Vakarų MBA programos teikėjas yra verslo ugdymo kokybės garantas. Tai reiškia naujausius valdymo mokslo pasiekimus ir geriausias šiuolaikines praktines vadybos praktikas, aukštos kokybės kursų knygas, naujus mokymo būdus ir metodus, patyrusius verslo profesorius ir konsultantus. Galiausiai tai reiškia prestižinį Europos laipsnį ir diplomą. Tačiau, priešingai nei kitų rusų verslo mokyklų, veikiančių Rusijos rinkoje, MBA, kur Rusijos partneris paprasčiausiai vykdo organizacines funkcijas, mūsų programoje Rusijos komponentas suteikia nepriklausomą pridėtinę vertę. Rusijos verslo profesoriai, konsultantai ir ekspertai, dalyvaujantys mūsų programoje, yra sertifikuoti Antverpeno vadybos mokykloje, seka AMS mokymo programą ir naudojasi Belgijos kursų vadovų rekomenduojamomis knygomis. Nepaisant to, būdamas glaudus ir neformalus ryšys su AMS profesoriais, Rusijos profesoriai gali daryti įtaką programos turiniui ir mokymo metodams, atsižvelgiant į Rusijos ekonominius, verslo ir kultūros ypatumus ir tokiu būdu padaryti švietimą efektyvesnį rusų kalbai. vadovams. Programa egzistuoja Rusijos rinkoje daugiau nei 20 metų, o per šį laikotarpį sukūrėme unikalią tarptautinę profesorių komandą.
 • Mokymasis yra dvipusis procesas. Neįmanoma pasiekti aukšto verslo išsilavinimo kokybės be aktyvaus bendradarbiavimo su dalyviais. Mūsų dalyviai yra žmonės, kurie ieško žinių ir nori struktūrizuoti ir apibendrinti savo praktinę patirtį ir yra pasirengę už tai dirbti. Mes stengiamės sudaryti mažas homogenines grupes (ne daugiau kaip 20-25 žmonių), kruopščiai atrenkant tuos kandidatus, kurie turi didelę praktinę patirtį versle, rimtą motyvaciją, aukštą intelektualumą ir išsilavinimą. Mūsų dalyviai yra pasirengę pasidalinti savo patirtimi ir mokytis vieni iš kitų, taip įsikūniję pagrindinį vakarietiško verslo švietimo principą: „Praturtinimas pasidalijimo būdu“. Kur įmanoma (net ir galutinio magistro projekto etape), mes dirbame komandoje. Vienas iš klausimų, kuriuos norėtume paklausti pokalbio metu, yra: „Ką galėtumėte atnešti į komandą? Kokia jūsų praktinės ir profesinės patirties dalis galėtų būti įdomi kitiems dalyviams?“. Komandinis darbas padeda dalyviams užmegzti stiprius ir produktyvius ryšius, kurie (kaip patys dalyviai sako) padeda jiems ne tik mokytis programoje, bet ir jų verslo bei kasdieniniame gyvenime.

Turinys

structure

Formatas

Savaitės savaitės forma pašalina poreikį 2-3 kartus per savaitę išeiti iš darbo 1-2 valandas anksti, kad sugautų klasę ir užkirstų kelią nuolatiniam stresui, susijusiam su stovėjimu siaubinguose kamščiuose Maskvoje arba keliauti perkrautas metro (kuris, deja, yra tipiškas vakaro formatui).

WEEKEND formatas apima klases kartą per mėnesį nuo ketvirtadienio iki sekmadienio.

WEEKEND formatu reikalaujama, kad biure būtų periodiškai praleidžiami kelių dienų nedalyvavimai, būdingi moduliniam formatui ir, deja, ne visada gali būti patvirtinti jūsų darbdavys.

Formatas WEEKEND suteikia beveik tokį pat reguliarų sesijų vakaro formatą, kartu su giliu panardinimu į tyrinėjamą medžiagą ir bendravimą su bendra grupe, būdinga moduliniam formatui.

Formatas SAVAITĖ - formatas „COMBI“, sujungiantis vakaro ir modulinio formato privalumus ir sumažindamas jų trūkumus.

emba

Priėmimo sąlygos

 • Aukštasis išsilavinimas.
 • Ne mažiau kaip 7 metų vadovavimo patirtis (mažiausiai 28 metai).
 • Sklandus anglų kalba - viršutinis vidutinis lygis.
 • Sklandus rusų.

Paraiška:

 • Užpildyti rašytinį pareiškimą
 • Atlikti anglų kalbos testą
 • Užpildyti paraiškos formą: įmonės paraiškos forma „savaitgalis“, asmeninė paraiška „savaitgalis“,
 • Interviu su programos direktoriais

Būtini dokumentai:

 • Rašytinis pareiškimas
 • Įmonės paraiškos forma
 • Asmeninė paraiškos forma
 • Universiteto diplomas (kopija)
 • Pasas (kopija)

Pateikti paraišką internete:

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since its inception Institute of Business Studies (IBS-Moscow) within RANEPA has been a leader in the Russian business education market. IBS-Moscow is a collegiate business school operating an RANEPA’ ... Skaityti daugiau

Since its inception Institute of Business Studies (IBS-Moscow) within RANEPA has been a leader in the Russian business education market. IBS-Moscow is a collegiate business school operating an RANEPA’s premises in Moscow. IBS-Moscow was founded in 1988 within the Moscow State University of International Relations nationally known for strong international expertise. In 1994, IBS-Moscow transferred to RANEPA and became its homogeneous structural unit. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited