Programa

Pripažįstant pasaulinę paklausą įvairiems ir gerai išsilavinusiems verslo lyderiams, "Richard DeVos" aukštoji mokykla, "Northwood University" ir "Hotel Institute" Montreux (HIM) sudarė strateginį aljansą, siūlantį verslo administravimo magistro laipsnį. Ši novatoriškesnė akademinė partnerystė su HIM suteikia studentams galimybę siekti pasaulinio lygio, akredituoto JAV aukštojo mokslo laipsnio, tuo metu, kai yra HIM gražioje Montreux, Šveicarijos miesteliu. Programa susideda iš "Northwood" akademinio turinio ir požiūrio su "HIM" pirmos klasės studentų paslaugomis, kurios suteikia unikalią pažintinę ir kultūrinę patirtį. Paspartinta vienerių metų programa susideda iš keturių, devynių savaičių modulių, kuriuos pristatė išskirtinis DeVos fakultetas iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Ši dieninių studijų programa skirta aukštos klasės studentams iš bakalauro programų ir kompanijų visame pasaulyje. Programa rengia studentus ne tik išgyventi šiuolaikinėje sudėtingoje pasaulio ekonomikoje, bet ir rengia studentus, norint paskatinti pokyčius. "DeVos" absolventai yra linkę tobulėti ir pralenkti savo kolegų karjerą greičiau, nei kada nors būtų galima tikėtis. Mes pasiekiame šio požymio, suteikdami galimybę savo studentams iš tiesų dinamiškai mokytis grindžiamo mokymosi metodo. Su integruotomis vadybos programomis DeVos studentai mokosi valdymo, praktikuojantys vadovybę interaktyviu formatu, naudodamiesi "DeVos" pavyzdžių tyrimo metodikos parašu.

Mokymo valandos

Programa mokoma keturiuose devynių savaičių moduliuose. Kursai pristatomi kaip dviejų savaičių seminarai, pvz., I kursas 2 ir 6 savaites, II kursas 3 ir 7 savaites, III kursas, kiekvieno modulio 4 ir 8 savaitės. Kiekvieno modulio 1, 5 ir 9 savaičiai skirti individualiems ir grupiniams rezultatams.

Kvalifikacija

Magistro verslo administravimo, kurią suteikė Richardo DeVos universiteto aukštoji mokykla Northwood universitete.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Price
52,400 CHF
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date